Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Про нас

Залишаючись вірними традиційній рецептурі, ми продовжуємо дарувати Вам смачний продукт.

ТОВ АГРОПРОДУКТ - завод продтоварів, який має багатолітню історію, а отже досвід виробництва. Під ТМ "Добрим Людям" ми виготовляємо високоякісні кондитерські вироби на будь-який смак, такі як:

Використовуючи виключно відібрану натуральну сировину, ми хочемо постачати до Вашого столу лише натуральний та корисний продукт без штучних барвників чи консервантів.

Смачне повинне бути натуральним, тому ми не намагаємось знизити ціну за рахунок дешевих інгрідієнтів. Солодощі дарують людям радість, то чому б їм не бути ще й корисними!

 

 

Історія заводу

Історія нашого заводу починається ще з далекого 1945 року, коли рішенням виконкому та ради трудящих був організований Знам’янский районний харчовий комбінат, пізніше Знам’янсикй міський харчовий комбінат Кіровоградського обласного управління харчової промисловості.

5 грудня 1977 року підприємство було реорганізоване в самостійну виробничу одиницю «Знамянский завод продтоварів». Основними завданнями заводу були переробка сільськогосподарської продукції – зерна, виготовлення кондитерських виробів та безалкогольних напоїв. За часів Радянського Союзу підприємство займало передові місця серед виробників продовольчих товарів та було основним постачальником продуктів місцевої сільськогосподарської сировини.

Після розпаду Радянського Союзу, важкі часи змусили більшість підприємств припинити своє існування, але «Знам’янский завод продтоварів», один з небагатьох, зміг здолати кризу середини 90-х.

У 2005 році завод пережив процедуру банкрутства. В тому ж році він був приватизований, та увійшов у склад ТОВ «Агропродукт», яке дало йому нове життя. Завдяки нововведеним стратегіям розвитку та пріоритетам, було успішно налагоджене виробництво халви за традиційною рецептурою та з урахуванням всіх вимог Державного стандарту, а також соняшникової олії, як результату переробки соняшника.

Згодом було відновлено та модернізовано виробництво печива, козинаків, мармеладу, смаженого арахісу та іншої продукції.

ТОВ «Агропродукт» постійно покращує виробництво, закуповує нове сучасне обладнання, покращує старі та розробляє нові рецепти.

Сучасний завод виробляє кондитерські вироби під торгівельною маркою «Добрим Людям», назва якої була обрана недаремно: Ми понад усе цінуємо наших споживачів. Добрим Людям на здоров’я, ми постачаємо корисний, якісний та смачний продукт.

детальніше