Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Починається Різдвяний піст

2014-11-24

28 листопада починається православний Різдвяний піст. Його також називають Пилипівкою на честь одного з Дванадцяти апостолів, Пилипа. Нинішній піст готує нас до зустрічі народження Сина Божого – до Різдва Христова. Посту дотримуються сорок днів для того, щоб увійти в це свято з чистим серцем, душею та тілом.

Наряду з постом духовним, християни дотримуються обмежень в їжі, а отже вживають їжу, що сприяє молитві та спонукає до благої діяльності волю.

Звичайно, солодощі загалом не входять в раціон пісного харчування, але до невеликої кількості виключень відноситься халва. Справа в тому, що халва не тільки не містить компонентів тваринного походження, а й є корисним для здоров’я джерелом енергії, яка необхідна організму. Завдяки соняшниковому насінню, що складає основу халви, вона має ряд корисних властивостей: халва оздоровлює організм, покращує травлення та кровообіг, зміцнює нервову систему. Окрім того, в халві міститься велика кількість цінних для організму мінералів, таких як натрій, магній, цинк та кальцій, а також вітамінів А, В та Е. Це далеко не повний список корисних властивостей халви.

Отже тим, хто дотримується посту, в якості джерела енергії та вітамінів, можна вживати в їжу соняшникову халву. Вона не містить будь-яких заборонених інгредієнтів. Що ж стосується здоров’я, халва – єдина із солодощів, у складі якої відсутні консерванти, барвники та штучні добавки, а за кількістю корисних речовин халва не поступається навіть овочам та зелені.

Колектив ТОВ «Агропродукт» та ТМ «Добрим Людям» бажає вам достойно пройти Різдвяний піст. Нехай цей піст стане місточком, по якому ми знову повертаємося до Бога через прірву, що нас із Ним розділяє. У цьому нехай Господь усім нам допоможе!