Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Наша халва - лише «Добрим Людям»!

2016-01-29

Українці завжди могли пишатися своєю родючою землею. Саме земля дарує нам все найцінніше, тому компанія «Добрим Людям» намагається раціонально використовувати ці ресурси. Ми провадимо політику, згідно з якою наші клієнти, в Україні та світі, мають отримувати тільки найкраще.

Під торговельною маркою «Добрим Людям» ми створюємо солодощі винятково з натуральних компонентів, тільки тих, що дарують нам Українські щедрі поля.

В сучасності прийнято вважати, що солодощі досить шкідливі для здоров’я, але ми готові зруйнувати цей стереотип на прикладі своїх ласощів. Наша компанія представляє в своєму асортименті дивовижно смачну та водночас корисну соняшникову халву!

Хоча з давніх часів ці солодощі вважали східними, неповторно солодку та смачну халву виробляють і в рідній Україні. Наші родючі лани щороку всміхаються до неба безмежним морем соняшників, які і є основною складовою цієї смакоти.

«Добрим Людям» використовує для свого виробництва соняшникове насіння, вирощене на безкрайніх полях центральної України. Зігріте сонячним промінням, воно вистигає та вирушає в дорогу, щоб стати ароматною халвою, що тане в роті і дарує неповторну насолоду. Насіння зі своїм апетитним ароматом та корисними жирами опиняється в солодощах.

Зараз наш асортимент налічує халву з кількома смаками: соняшникова халва цукрова, ванільна халва, халва з додаванням какао, з арахісом, халва із міксом арахісу і родзинок, та лише з родзинками. Ось таке розмаїття смаку можемо запропонувати.

Найголовніше те, що для виробництва використовується виключно органічна сировина, лише та, яку дарує природа. Тому від таких солодощів сама користь! Відомо, що органічне соняшникове насіння містить в собі вітаміни B, D, E та Fі, а також багато мінералів, тому такий смачний десерт не лише насичує глюкозою, тобто дарує сили та бадьорість на весь день, а й збагачує організм корисними елементами.

Компанія «Добрим Людям» пишається тим, що пропонує своїм споживачам лише якісну продукцію. Справжньою родзинкою нашого виробництва є те, що насіння розтирають за допомогою природного каменю, без будь-якої електроніки та заліза, які можуть призвести до процесу окислення.

Багатьох любителів халви «Добрим Людям» цікавить, як вдається виготовляти халву, де ванільно-солодка ніжність, що тане у роті, переплітається з тоненькими карамельними павутинками, халву, що має довершену консистенцію солодких волокон? А секрет в любові наших майстрів до своєї роботи й до тих, хто дарує собі радість з кожним шматочком халви. У той час, як більшість підприємств використовує здебільшого механіку для виконання виробничого процесу, на заводі «Добрим Людям» найголовніше робиться руками досвідчених майстрів. Карамель вручну перемішують з білковою масою, щоб не порушувати цілісність її волокон. Лише тоді два такі дивовижних поняття, як соняшникова ніжність та хрустка карамельна спокуса, поєднуються в смачній халві «Добрим Людям»! 

Обирайте українське!