Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Привітання з Днем працівників харчової промисловості (18 жовтня 2014р.)

2014-10-16

Шановні колеги,

У переддень вашого професійного свята, дорогі працівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани, і дозвольте висловити свої найщиріші вітання з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Дякуємо Вам за вашу сумлінну працю, за ваші золоті руки, завдяки яким наші столи завжди повні смачної їжі. Різноманіття страв, рецептів з різних куточків світу та завжди найкраща якість продовольчих товарів – це ваша заслуга. Дякуємо вам за те, що ви, вправно роблячи свою справу, піклуєтесь про наші родини.

Саме від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності залежить якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентоспроможною і  успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Окрім того харчова промисловість із року в рік займає новий рівень розвитку, незважаючи на важкі часи, які наразі переживає наша Батьківщина.

Любі працівники харчової промисловості, від щирого серця бажаємо вам миру, щастя та злагоди вашим родинам, достатку вам, міцного здоров’я та професійних успіхів!

З найкращими побажаннями та повагою,

Адміністрація ТОВ «Агропродукт»