Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Вітаємо всіх з початком нового сезону!

2014-09-20

Любі аграрії, фермери, наші партнери, споживачі та друзі!

Ось і розпочався новий сезон, щедрою володаркою вступила в свої права золота осінь.

Цього року вона бавить нас теплими днями, наповненими сонячним промінням, а отже є час закінчити збір врожаю з широких Українських полів. Вже достигли в Україні соняшник, пшениця та овес. Для аграріїв це означає початок продажу врожаю, що подарувала цього року земля, та посів озимих на наступний рік. А для нас почався сезон активної закупівлі свіжої сировини, її переробки та посиленого виробництва.

Цього року ми встановлюємо нове обладнання, тому матимемо змогу переробити більшу кількість сировини, а отже і виготовлятимемо більше солодощів нашим Добрим Людям, не впроваджуючи значного збільшення цін.

Передбачаючи прохолодні вечори, які так приємно проводити вдома з чашкою гарячого напою та улюбленими ласощами, ми збільшуємо об’єми виробництва, не забуваючи ретельно слідкувати за якістю. Та сподіваємось, що наші ласощі підніматимуть настрій людей за будь яких холодів.

Любі фермери, ми щиро вітаємо Вас зі збором врожаю та бажаємо професійних успіхів, вдалого посіву та добрих врожаїв озимих культур, добробуту та злагоди Вашим родинам. Ми дуже вдячні Вам за співпрацю та плідне партнерство!

Дорогі партнери та наші добрі споживачі, нехай ця осінь приносить лише добрі новини в Ваші домівки. Від імені заводу «Агропродукт» ми щиро бажаємо щастя, тепла, достатку, миру та злагоди Вам і Вашим рідним.