Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Порятунок і подарунок

2016-12-26

Гадаємо, кожному з нас добре відоме відчуття під кінець робочого дня, коли організму не вистачає енергії й сил, а традиційні вилежування боків на дивані і засинання перед телевізором не лише не допомагають, а навпаки тиснуть накопиченою за день втомою. Особливо відчутним цей стан стає взимку – коли доводиться натягувати на себе десять светрів і човгати чобітьми або засніженими тротуарами, або частіше – по болотній сльоті. В такі дні найкраще допомагає шматочок смачного й поживного – або як легкий ланч чи підвечірок, або як своєрідні ліки для вгамування емоцій та відновлення сил у напружені робочі дні.
Компанія «Добрим людям» із радістю ділиться з вами теплом і добром у час щільних робочих графіків і здачі сесій. Наша продукція збагачена глюкозою, що сприяє розумовій активності мозку й відновлює баланс поживних речовин в організмі.

Теплий аромат щойно випеченого печива – чи не найбільш вдале доповнення до будь-якого здорового столу. Вівсяне печиво «Знам’янське» містить у складі вівсяне борошно, що справедливо вважається найкориснішим продуктом переробки злаків. Таке борошно містить мікро- та макроелементи (які до того ж не зникають при термічній обробці), що рекомендуються до вживання тим, хто дотримується дієти. І хоча калорійність борошна досить висока – 369 ккал на 100 г, завдяки великому вмісту клітковини та зниженому вмісту крохмалю, його можна назвати дієтичним продуктом.
Усе печиво виробництва «Добрим людям» складається з абсолютно натуральних складників. У багатьох видах печива присутнє натуральне яблучне повидло, смак якого не відрізнити від домашніх бабусиних консервацій!

Халва марки «Добрим людям» може стати повноцінною стравою на святковому столі, адже приготована із повністю пісних складників. Печиво й інші солодощі не лише вразять вас і ваших близьких легким смаком й поживністю, але й приємно здивують опинившись на столі у новорічну ніч або у кошику з різдвяною вечерею. Адже солодкі смаколики – це універсальний подарунок. Він у прямому значенні буде до смаку кожному, незалежно від його вподобань в одязі, музиці чи книгах.

Тож устигніть піднести собі і рідним чудову несподіванку до різдвяних свят! А ми будемо щасливі знати, що наша продукція відіграла свою роль у творенні Вашої зимової казки!