Україна м. Знам'янка
+38 (067) 233-74-57

Ядра соняшника - зерна здоров'я

2014-09-08

Привезені з Америки іспанськими колоністами ці чудові зерна спочатку використовувались у Європі з декоративними цілями. Виступаючи прикрасою багатьох садів та парків, ці рослини ще не знали своєї перспективи - стати однією з найважливіших агрономічних культур і, окрім того, чудовим засобом народної медицини. 

Для того щоб оцінити їх останню властивість, були необхідні роки досліджень та сучасний рівень розвитку науки.  Перш за все, насправді, є їх висока біологічна цінність, що вища, ніж у таких відомих білкових продуктах, як яйця та м'ясо. Вміст вітаміну D в цьому насінні перевищує його кількість в риб'ячому жирі. А це - здорова чиста шкіра, блискуче та сильне волосся, міцні кістки, нігті та зуби.

Вживання ядра соняшника в сирому вигляді допомагає досягнути якісного покращення здоров'я без особливих дієт. Лише за допомогою жменьки цього насіння в день Вам вдасться знизити рівень холестерину в крові, покращити роботу травної системи та легень. А завдяки присутності мікроелементів, зокрема цинку, блискучим та сильним стане волосся, зникнуть проблеми зі шкірою, такі як акне.

Також не потрібно забувати про кальцій, якого в соняшниковому насінні стільки ж, скільки в йогурті чи сметані.

Історії відомий факт про життя преподобної Феоктисти, яка на протязі 35 років жила на острові Парос, проводячи час в молитві.  Весь цей час вона вживала в їжу лише соняшникове насінне, вважаючи його здоровою пісною їжею.